Team

 Foto's: Fototeam KenM

Karin Alting

Karin Alting

Welzijnscoach Batau (waarnemend)

Telefoon: 06-15450091
E-mail: kalting@movactor.nl

Astrid Benschop

Astrid Benschop

Secretariaat

Telefoon: 030-2129792
E-mail: abenschop@movactor.nl

Joost Bracke

Joost Bracke

Participatiecoach

Telefoon: 06-29427220
E-mail: jbracke@movactor.nl

Kim Buitenhuis

Kim Buitenhuis

Welzijnscoach Zuid

Telefoon: 06-43368442
E-mail: kbuitenhuis@movactor.nl

Leman Demirci

Leman Demirci

Jongerenwerk Hoogzandveld, Zandveld, Lekboulevard

Telefoon: 06-34657624
E-mail: ldemirci@movactor.nl

Richie Djorai

Richie Djorai

FAIR'S

Telefoon: 030-6008836
E-mail: rdjorai@movactor.nl

Dennis Duiker

Dennis Duiker

Directie en Bestuur

Telefoon: 030 – 6033748
E-mail: info@movactor.nl

Remy van Engelen

Remy van Engelen

FAIR'S

Telefoon: 06-29199773
E-mail: rvanengelen@movactor.nl

Laura Dingemans

Laura Dingemans

Welzijnscoach

Telefoon: 06 21465524
E-mail: ldingemans@movactor.nl

Marije Ewald

Marije Ewald

Sociaal beheer Buurtplein Galecop

Telefoon: 06-15494400
E-mail: mewald@movactor.nl

Jacqueline Feith

Jacqueline	Feith

Geynwijs- en Servicepunten & Rechtswinkel & Thuisadministratie

Telefoon: 06-14847162
E-mail: jfeith@movactor.nl

Kelly Helinski

Kelly Helinski

Sociaal beheer Buurtplein Zuid

Telefoon: 06-43368429
E-mail: khelinski@movactor.nl

Natasja Hidding

Natasja Hidding

Ondersteuning Assistent Beheer

Telefoon: 030-6033748

Bart van Impelen

Bart van Impelen

Secretariaat

Telefoon: 030-6033748
E-mail: bvanimpelen@movactor.nl

Jaouad Izmar

Jaouad Izmar

Jongerenwerk Batau

Telefoon: 06-34657621
E-mail: jizmar@movactor.nl

Lenny Janssen

Lenny Janssen

Sociaal beheer Buurtplein Doorslag

Telefoon: 06–25645838
E-mail: ljanssen@movactor.nl

Sjarita Jhinkoe-Rai

Sjarita Jhinkoe-Rai

Thuisadministratie

Telefoon: 06-43368437
E-mail: sjhinkoe-rai@movactor.nl

Nynke Joustra

Nynke Joustra

Jongerenwerk Stadscentrum, Merwestein, Doorslag, Zuilenstein en Huisde Geer

Telefoon: 06-43368433
E-mail: njoustra@movactor.nl

Melanie van Kleef

Melanie van Kleef

Jongerenwerk Vreeswijk

Telefoon: 06-15630684
E-mail: mvankleef@movactor.nl

Bianca Kluve

Bianca Kluve

FAIR'S

Telefoon: 06-14847159
E-mail: bkluve@movactor.nl

Esther Kooij

Esther Kooij

Sociaal beheer Buurtplein Batau

Telefoon: 06-21843919
E-mail: ekooij@movactor.nl

Anton van de Kraak

Anton van de Kraak

Assistent beheer Buurtpleinen

E-mail: avandekraak@movactor.nl

Hanz Lasthuis

Hanz Lasthuis

Sociaal Professional KOEK Rijtuigenbuurt

Telefoon: 06-43368431
E-mail: hlasthuis@movactor.nl

Annemieke van Lieshout

Annemieke van Lieshout

Projectondersteuning

Telefoon: 06-43368439
E-mail: avanlieshout@movactor.nl

Carin van Meegen

Carin van Meegen

Vief

Telefoon: 06-25645837
E-mail: cvanmeegen@movactor.nl

Sigrid van der Meij

Sigrid van der Meij

Welzijnscoach Galecop

Telefoon: 06-11 88 54 05
E-mail: svandermeij@movactor.nl

Annemiek Postma

Annemiek Postma

Vrijwillige inzet

Telefoon: 06-11705445
E-mail: apostma@movactor.nl

Sylvia Rehorst

Sylvia Rehorst

Sociaal beheer Buurthuis Kerkveld

Telefoon: 06-43368436
E-mail: srehorst@movactor.nl

Marja de Ruiter

Marja de Ruiter

Welzijnscoach Stadscentrum, Merwestein en Doorslag

Telefoon: 06-48569505
E-mail: mderuiter@movactor.nl

Lotte Saan

Lotte Saan

Welzijnscoach Jutphaas, Wijkersloot, Zuilenstein, Blokhoeve, Huis de Geer

Telefoon: 06-14847119
E-mail: lsaan@movactor.nl

Taco Schäfer

Taco Schäfer

Communicatie

E-mail: tschafer@movactor.nl

Jeannette Smiesing

Jeannette Smiesing

Directie en Management

Telefoon: 06-23863208
E-mail: jsmiesing@movactor.nl

Rafael Taapken

Rafael Taapken

Jongerenwerk Blokhoeve en Galecop

Telefoon: 06-46725955
E-mail: rtaapken@movacator.nl

Jeroen Tekelenburg

Jeroen Tekelenburg

Financiële en activiteitenadministratie

Telefoon: 030-2129305, 06-21464400
E-mail: jtekelenburg@movactor.nl

Marie-José den Uijl

Marie-José den Uijl

Programma op Maat

Telefoon: 06-50737724
E-mail: mjdenuijl@movactor.nl

Jaimy van der Veeken

Jaimy van der Veeken

Vrijwillige inzet

Telefoon: 06-43368425
E-mail: jvanderveeken@movactor.nl

Jacob Veldstra

Jacob Veldstra

Jongerenwerk Fokkesteeg, Jutphaas/Wijkersloot

Telefoon: 06-43368424
E-mail: jveldstra@movactor.nl

Nanette Willems

Nanette Willems

Directie- en Managementondersteuning

Telefoon: 06-34657625
E-mail: nwillems@movactor.nl

Lenie Winter

Lenie Winter

Welzijnscoach - intercultureel

Telefoon: 06-43368432
E-mail: lwinter@movactor.nl

Jasper Wolbrink

Jasper Wolbrink

Facilitair beheer

Telefoon: 06-43368426
E-mail: jwolbrink@movactor.nl