Team

 Foto's: Fototeam KenM

Karin Alting

Karin Alting

Welzijnscoach Op Maat

Telefoon: 06-15450091
E-mail: kalting@movactor.nl

Astrid Benschop

Astrid Benschop

Secretariaat

Telefoon: 030-2129792
E-mail: abenschop@movactor.nl

Chantal Bos

Welzijnscoach

Telefoon: 06-14847119
E-mail: cbos@movactor.nl

Joost Bracke

Joost Bracke

Participatiecoach

Telefoon: 06-29427220
E-mail: jbracke@movactor.nl

Kim Buitenhuis

Kim Buitenhuis

Welzijnscoach Zuid

Telefoon: 06-43368442
E-mail: kbuitenhuis@movactor.nl

Leman Demirci

Leman Demirci

Jongerenwerk Hoogzandveld, Zandveld, Lekboulevard

Telefoon: 06-34657624
E-mail: ldemirci@movactor.nl

Richie Djorai

Richie Djorai

FAIR'S

Telefoon: 030-6008836
E-mail: rdjorai@movactor.nl

Kerstin Hogenbirk

Directie en Bestuur

Telefoon: 030 – 6033748
E-mail: info@movactor.nl

Remy van Engelen

Remy van Engelen

FAIR'S

Telefoon: 06-29199773
E-mail: rvanengelen@movactor.nl

Laura Dingemans

Laura Dingemans

Welzijnscoach

Telefoon: 06 21465524
E-mail: ldingemans@movactor.nl

Marije Ewald

Marije Ewald

Sociaal beheer Buurtplein Galecop

Telefoon: 06-15494400
E-mail: mewald@movactor.nl

Jacqueline Feith

Jacqueline	Feith

Geynwijs- en Servicepunten & Rechtswinkel & Thuisadministratie

Telefoon: 06-14847162
E-mail: jfeith@movactor.nl

Bart van Impelen

Bart van Impelen

Secretariaat

Telefoon: 030-6033748
E-mail: bvanimpelen@movactor.nl

Jaouad Izmar

Jaouad Izmar

Jongerenwerker Nieuwegein Noord

Telefoon: 06 – 34657621
E-mail: jizmar@movactor.nl

Sjarita Jhinkoe-Rai

Sjarita Jhinkoe-Rai

Thuisadministratie

Telefoon: 06-43368437
E-mail: sjhinkoe-rai@movactor.nl

Melanie van Kleef

Melanie van Kleef

Jongerenwerk Vreeswijk

Telefoon: 06-15630684
E-mail: mvankleef@movactor.nl

Bianca Kluve

Bianca Kluve

FAIR'S

Telefoon: 06-14847159
E-mail: bkluve@movactor.nl

Esther Kooij

Esther Kooij

Sociaal beheer Buurtplein Batau

Telefoon: 06-21843919
E-mail: ekooij@movactor.nl

Anton van der Kraak

Anton van der Kraak

Facilitair medewerker

Telefoon: 06 - 43368436
E-mail: avdkraak@movactor.nl

Hanz Lasthuis

Hanz Lasthuis

Sociaal Professional KOEK Rijtuigenbuurt

Telefoon: 06-43368431
E-mail: hlasthuis@movactor.nl

Bette van Lunteren

Sociaal intercultureel werker

Telefoon: 06-43368432
E-mail: bvanlunteren@movactor.nl

Carin van Meegen

Carin van Meegen

Vief

Telefoon: 06-25645837
E-mail: cvanmeegen@movactor.nl

Sigrid van der Meij

Sigrid van der Meij

Welzijnscoach Galecop

Telefoon: 06-11 88 54 05
E-mail: svandermeij@movactor.nl

Marja de Ruiter

Marja de Ruiter

Welzijnscoach Stadscentrum, Merwestein en Doorslag

Telefoon: 06-57166998
E-mail: mderuiter@movactor.nl

Jeannette Smiesing

Jeannette Smiesing

Management

Telefoon: 06-23863208
E-mail: jsmiesing@movactor.nl

Jeroen Tekelenburg

Jeroen Tekelenburg

Financiële en activiteitenadministratie

Telefoon: 030-2129305, 06-21464400
E-mail: jtekelenburg@movactor.nl

Jacob Veldstra

Jacob Veldstra

Jongerenwerk Fokkesteeg, Jutphaas/Wijkersloot

Telefoon: 06-43368424
E-mail: jveldstra@movactor.nl

Laurette Vossepoel

Laurette Vossepoel

Welzijnscoach Zuid

Telefoon: 06-30038509
E-mail: lvossepoel@movactor.nl

Nanette Willems

Nanette Willems

Directie- en Managementondersteuning

Telefoon: 06-34657625
E-mail: nwillems@movactor.nl