Team

Directeur

Bart Koenders

Bart Koenders

Directeur

Telefoon: 030-6008830
E-mail: bkoenders@movactor.nl

Staf

Astrid Benschop

Astrid Benschop

Personeelszaken & secretariaat

Telefoon: 06 - 57607848
E-mail: abenschop@movactor.nl

Nanette Willems

Nanette Willems

Klachtenfunctionaris, Privacyfunctionaris, Administratie

Telefoon: 06-34657625
E-mail: nwillems@movactor.nl

Annelies van der Leeuw

Annelies van der Leeuw

Communicatiemanager, Persvoorlichting

Telefoon: 06 - 8209 8764
E-mail: avanderleeuw@movactor.nl

Dylano van Mildert

Dylano van Mildert

Communicatiemedewerker

Telefoon: 06 - 5107 9055
E-mail: dvanmildert@movactor.nl

Evelien Hak

Evelien Hak

Gebiedsverbinder Gezondheid

Telefoon: 06 - 5144 5332
E-mail: ehak@movactor.nl

Allam Yousuf

Allam Yousuf

HR-medewerker

Telefoon: 06 - 8205 2390
E-mail: ayousuf@movactor.nl

Bart van Impelen

Bart van Impelen

Facilitair medewerker

Telefoon: 030-6033748
E-mail: bvanimpelen@movactor.nl

Buurtverbinders in de Wijk

Bette van Lunteren

Bette van Lunteren

Buurtverbinder Nieuwegein Noord

Telefoon: 06-43368432
E-mail: bvanlunteren@movactor.nl

Chantal Bos

Chantal Bos

Buurtverbinder Batau en Doorslag

Telefoon: 06-14847119
E-mail: cbos@movactor.nl

Ronald Laurens

Ronald Laurens

Buurtverbinder Nieuwegein Zuid

Telefoon: 06-15494400
E-mail: rlaurens@movactor.nl

Henja van Diermen

Henja van Diermen

Welzijnscoach

Telefoon: 06 - 5147 1378
E-mail: hvandiermen@movactor.nl

Buurtverbinders Recreatieve dagactiviteiten

Remy van Engelen

Remy van Engelen

Buurtverbinder Recreatieve dagactiviteiten, Facilitair Buurtpleinen

Telefoon: 06-29199773
E-mail: rvanengelen@movactor.nl

Livia Meijer

Livia Meijer

Buurtverbinder Recreatieve dagactiviteiten Nieuwegein Zuid

Telefoon: 06 - 1188 5405
E-mail: lmeijer@movactor.nl

Carin van Meegen

Carin van Meegen

Buurtverbinder Recreatieve dagactiviteiten Nieuwegein Noord

Telefoon: 06-25645837
E-mail: cvanmeegen@movactor.nl

Buurtverbinders op de Buurtpleinen

Evelien Vroomen

Evelien Vroomen

Buurtverbinder Buurtplein Batau

Telefoon: 06 - 58820985
E-mail: evroomen@movactor.nl

Jaimy van der Veeken

Jaimy van der Veeken

Buurtverbinder Buurtplein Zuid

Telefoon: 06-43368425
E-mail: jvanderveeken@movactor.nl

Bianca Florant-Kluve

Bianca Florant-Kluve

Buurtverbinder Buurtplein Galecop

Telefoon: 06-14847159
E-mail: bflorant@movactor.nl

Oumaima Guelai

Oumaima Guelai

Buurtverbinder Buurtplein Galecop

Telefoon: 06 - 3003 8509
E-mail: oguelai@movactor.nl

Femke van Vliet

Femke van Vliet

Buurtverbinder

Telefoon: 06 - 1396 8546
E-mail: fvanvliet@movactor.nl

Jeugd- en Jongerenwerkers

Bernadette Henraat

Bernadette Henraat

Kinderwerker Nieuwegein Zuid

Telefoon: 06 - 57166998
E-mail: bhenraat@movactor.nl

Petra van Es

Petra van Es

Kinderwerker Nieuwegein Zuid

Telefoon: 06-29427220
E-mail: pvanes@movactor.nl

Jaouad Izmar

Jaouad Izmar

Jongerenwerker, Kinderwerker Nieuwegein Noord

Telefoon: 06 – 34657621
E-mail: jizmar@movactor.nl

Leman Demirci

Leman Demirci

Jongerenwerker, Kinderwerker Nieuwegein Noord

Telefoon: 06-34657624
E-mail: ldemirci@movactor.nl

Eline Aarts

Eline Aarts

Jongerenwerker

Telefoon: 06-21843919
E-mail: eaarts@movactor.nl

Jacob Veldstra

Jacob Veldstra

Jongerenwerker

Telefoon: 06-43368424
E-mail: jveldstra@movactor.nl

Melanie van Kleef

Melanie van Kleef

Jongerenwerker, 4 Youth Nieuwegein

Telefoon: 06-15630684
E-mail: mvkleef@movactor.nl

Meme Dore

Meme Dore

Buurtverbinder

Telefoon: 06 - 5165 0298
E-mail: mdore@movactor.nl

Juul de Bruin

Juul de Bruin

Jongerenwerker

Telefoon: 06 - 8355 2743
E-mail: jdebruin@movactor.nl

Nassira Bikhezar

Jongerenwerker

Telefoon: 06 - 8354 0243
E-mail: nbikhezar@movactor.nl

Sociaal Juridisch Servicepunt

Jacqueline Feith

Jacqueline	Feith

Sociaal Juridisch Servicepunt, 4 Youth Nieuwegein, AutoMaatje

Telefoon: 06-14847162
E-mail: jfeith@movactor.nl

Sjarita Jhinkoe-Rai

Sjarita Jhinkoe-Rai

Sociaal Juridisch Servicepunt, Thuisadministratie, AutoMaatje

Telefoon: 06-43368437
E-mail: sjhinkoe-rai@movactor.nl

Christel Verdoorn

Christel Verdoorn

Sociaal Juridisch Servicepunt, Thuisadministratie, AutoMaatje

Telefoon: 06 - 5174 8043
E-mail: cverdoorn@movactor.nl